Новини та події

Увага студентам Університету!

З метою недопущення порушення гарантованих державою прав студентів (курсантів) вищих навчальних закладів на отримання соціальної стипендії, зняття соціальної напруги в студентських колективах Міністерство освіти і науки повідомляє наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. № 81 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якими продовжено строк звернення студентів (курсантів) вищих навчальних закладів на отримання соціальної стипендії до 1 квітня 2017 року.

Міс КНЛУ-2017

02 березня 2017 р. десятеро конкурсанток брали участь у боротьбі за титул «Міс КНЛУ-2017». Кожна із претенденток на головну корону університету уособлювала країну, близьку їй за духом. Змагання складалося з 5 етапів: дефіле «Національний костюм», привітання мовою обраної країни, конкурс талантів, дефіле «Національний прапор» (альтернатива конкурсу купальників) та традиційне для конкурсів краси дефіле у вечірніх сукнях.

Найкращі представниці КНЛУ мали нагоду проявити свої інтелектуальні здібності та почуття гумору, похизуватися талантами та вміннями, розкрити неповторні образи. Крім того, до святкової програми увійшли найкращі номери, підготовані студіями Студентського клубу. Наприкінці вечора шляхом підрахунку балів від членів журі було визначено переможців конкурсу. Другою Віце-міс КНЛУ-2017 стала студентка факультету германської філології Валерія Кекіна, яка представляла Аргентину. Титул Першої Віце-міс отримала студентка факультету романської філології Анастасія Нікітюк, яка уособлювала Францію. І, нарешті, головну корону КНЛУ отримала студентка факультету сходознавства Тетяна Дементьєва, яка втілювала образ Японії.

Найяскравіші моменти шоу висвітлено у відео-сюжеті від телеканалу «Тоніс».

У Вільнюсі підвів підсумки ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія"

У столиці Литовської Республіки місті Вільнюсі підвів підсумки ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія». Мистецька акція організована Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України на базі Литовського центру дітей і молоді.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти


Як нас знайти