Новини та події

До уваги науковців КНЛУ!

Міжнародний науковий журнал "Lege Artis. Language yesterday, today, tomorrow" (http://lartis.sk/), який є фаховим науковим виданням з філології, запрошує Вас до співпраці.

Детальніша інформація за посиланням..

Запрошуємо на лекцію "Академічна доброчесність як інструмент покращення якості вищої освіти"

Проект сприяння академічні доброчесності в Україні спільно з Посольством США в Україні запрошують на лекцію про доктора Дена Родкіна,  заступника віце-президента у справах студентів коледжу Санта Фе (Флорида), "Академічна доброчесність як інструмент покращення якості вищої освіти", яка відбудеться 21 вересня 2017 року о 16:00 в Американському Домі (America House Kyiv).

Детально з подією можна ознайомитися тут http://www.saiup.org.ua/events/zaproshuyemo-na-lektsiyu-akademichna-dobrochesnist-yak-instrument-pokrashhennya-yakosti-vyshhoyi-osvity/

Увага! Оголошено конкурс!

Запрошуємо науково-педагогічних працівників до висунення підручників для середніх загальноосвітніх, професійних, вищих навчальних закладів на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року.

Для подання кандидатур та отримання додаткових роз’яснень звертайтеся до відділу науково-дослідної роботи (каб. 215, корп. І)

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти